جدید
ماژول درگاه ایران کیش برای پرستاشاپ

ماژول درگاه ایران کیش برای پرستاشاپ

توسط این ماژول شما می توانید سیستم پرداخت خود را به صورت آنلاین کنید و کاربران شما بعد از سفارش سرویس به صورت آنلاین، توسط بانک هایی که توسط شرکت ایران کیش پشتیبانی می شود صورتحساب ایجاد شده را پرداخت کنند.

جهت دانلود قالب بعد از اضافه کردن محصول به سبد خرید و ادامه مراحل ، میتوانید از بخش حساب کاربری خود وارد بخش جزئیات سفارش شده و نسبت به دانلود قالب اقدام نمایید .

0 تومان

مشخصات محصول

فروشگاه ساز پرستاشاپ
پرستاشاپ 1.6
رایگان

اطلاعات بیشتر

شرکت کارت اعتباری ایران کیش در فروردین ماه سال1382 با ماموریت «صدور و ارايه خدمات کارت اعتباری» آغاز به فعالیت نمود و با مجوز  شماره 1592 مورخ 82/01/23 در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت‌های صنعتی و معنوی منطقه آزاد کیش به ثبت رسید.
شركت كارت اعتباري ایران کیش با درک ضرورت توسعه ارايه خدمات پرداخت الکترونیک و نقش آن در توسعه پایدار و همه جانبه کشور، همکاری خویش را از فروردین ماه 1382 با ماموریت صدور و ارائه خدمات کارت اعتباری به بانک‌های ایران آغازکرد. شرکت از سال 1384 مسوولیت ایجاد و پشتیبانی شبکه پایانه‌های فروش و سایر ابزارهای پرداخت و پذیرش بانک‌ها و صدور انواع کارت‌های اعتباری را با هدف گسترش فعالیت‌های خود را در زمینه ارائه خدمات پرداخت الکترونیک به نظام بانکی، صنعت بیمه و بازارهای مالی بر عهده گرفت.
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در شهریور ماه 1385 با تایید صلاحیت‌ها و فعالیت‌های شرکت مجوز ارائه خدمات پرداخت الکترونیک (PSP) را به شرکت اعطا نمود.
شرکت ایران کیش با چشم‌انداز توسعه ابزارهاي پرداخت و پذيرش تبدیل شدن به یکی از مطرح‌ترین شرکت‌های PSP جهان و بزرگترین شرکت PSP خاورمیانه، ماموریت خویش را بر توسعه کمی و کیفی شبکه پذیرندگان کارت و ایجاد بسترها و زیرساخت‌های ارتباطی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری بنا كرده است.

 • نظرات و بررسی ها نظرات و بررسی ها (2)
 • امتیاز نهایی:
  0 1 2 3 4
  5,00/5
  بر اساس 2 نظرات
  فیلتر:
  0 1 2 3 0 (0)
  0 1 2 0 1 (0)
  0 1 0 1 2 (0)
  0 0 1 2 3 (0)
  0 1 2 3 4
  (5/5

  ماژول پرداخت پرستاشاپ 1.7

  0 از 0 نفری که این نقد و بررسی را مفید دانسته اند
  قیمت محصولات:0 1 2 3 4
  پشتیبانی:0 1 2 3 4

  ممنون از سایت خوبتون
  آیا این ماژول پرداخت روی پرستاشاپ 1.7 هم کار میکنه ؟
  تشکر

  پاسخ مدیر فروشگاه
  سلام
  این نسخه ماژول مربوط به پرستاشاپ 1.6 هست و ماژول پرداخت نسخه 1.7 هم در سایت قرار گرفته و میتونید دانلود کنید .
  ماژول های پرداخت پرستاشاپ 1.7 در حال تکمیل هستند .
  0 1 2 3 4
  (5/5

  تشکر

  1 از 1 نفری که این نقد و بررسی را مفید دانسته اند
  قیمت محصولات:0 1 2 3 4
  پشتیبانی:0 1 2 3 4

  ماژول پرداخت پرستاشاپ کارم و راه انداخت

  پاسخ مدیر فروشگاه
  با سلام
  خوشحالیم که کار شما رو راه انداخت و میتونید استفاده کنید.
  با تشکر
  صفحه: 1

  محصولات مرتبط با این محصول

  با استفاده از مآژول پاپ آپ به سادگی یک صفحه فرود برای فروشگاه خود طراحی کنید که با استفاده از ماژول پاپ آپ مواردی مانند اخبار فروشگاه ، محصولات ویژه و خاص ، تخفیف های فصلی و ... را میتوانید از طریق این ماژول اطلاع رسانی کنید. ماژول پیشرفته پاپ آپ برای خرید به فروشگاه اضافه شد جهت مشاهده امکانات کلیک کنید جهت دانلود ماژول بعد از اضافه کردن محصول به...

  0 تومان

  Top