همیار پرستاشاپ

همیار پرستاشاپ

0 تومان

همیار پرستاشاپ : استخدام همیار فروشگاه پرستاشاپ | استخدام کارشناس پرستاشاپ : با انتخاب این روش شما به یکی از اعضای تیم فنی (اسم مجموعه) متصل شده و در ازای پکیج خریداری شده میتوانید از نیرو های متخصص ما برای راهنمایی های لازم ، حل مشکلات و مسائل فنی همکاری داشته باشید که در مراحل انجام تغییراتتان ، این متخصص همراه شما خواهد بود.

مقدار
 

کاملا ایمن با نسخه قانونی

 

دریافت کمتر از هفت ساعت کاری

 

تعویض محصول با شرایط خاص

امروزه با پیشرفت و گسترش روز افزون پرستاشاپدر ایران، شاهد فروشگاه‌های موفق بسیار زیادی هستیم که با تلاش و برنامه ریزی دقیق ، کارایی خود را توسعه داده و به فروش‌های قابل توجه و رتبه های بالا در زمینه سئو و گوگل رسیده اند. یکی از مشکلاتی که اغلب این فروشگاه‌ها پرستاشاپی همیشه نگران آن هستند ، مسئول رسیدگی به فروشگاه آنهاست.

برخی از فروشگاههای اینترنتی ، فردی را استخدام و مسئول این کار میکنند که امور فروشگاه شان را به عهده بگیرد ، اما پس از مدتی که به هر دلیلی این نیرو با آنها قطع همکاری می کند ، دچار وقفه شده و برای پیدا کردن نیروی متخصص جدید دچار مشکل می‌شوند. برخی از مدیران فروشگاههای آنلاین پرستاشاپ ، از ابتدا امور فروشگاه آنلاین خود را به دست میگیرند. اما پس از مدتی که فروشگاه به موفقیت ، رشد و توسعه کار می رسد ، دچار کمبود وقت شده و دیگر زمان رسیدگی به امور فروشگاه اینترنتی خود را ندارند ، لذا مجبور به استخدام فردی برای اداره امور فروشگاه خود میشوند. اما بعضا مشاهده شده ، این افراد با اطلاعات ناکافی ،  اقدام به تغییرات در فروشگاه اینترنتی با پرستاشاپ میکنند که با مرتکب شدن اشتباهات اساسی و اصولی، منجر به تعطیلی فروشگاه شده و یا در حالت خوشبینانه، فعالیت آن را دچار مشکلات جدی کرده که برای رفع آن‌ باید هزینه‌های بالایی متحمل مدیریت کنند .

چگونه همیار پرستاشاپ به شما کمک می کند؟ وب ترن

امروزه ، هر کسب و کار آنلاین ، طراحی شده با پرستاشاپ ، حتما نیاز به یک همیار پرستاشاپ هم دارد. تاکنون تیم وب ترن، از طریق سیستم تیکت به چندصد فروشگاه اینترنتی پرستاشاپی ، در حال ارائه خدمات پشتیبانی و فنی بوده است، اما وجود یک متخصص که به طور کامل به مسائل فروشگاه شما مسلط باشد قطعا سطح بسیار بالاتری از خدمات است و نتیجه ی به مراتب بهتری خواهد داشت.

ما در مجموعه وب ترن پس از ده سال سابقه کار با برند های سبد ساز و وب ترن تیکت های بسیار زیادی را هر روز دریافت و پاسخ می دهیم که تعداد زیادی از مشتریان ما از مجموعه ما درخواست همچین قابلیتی را در فروشگاهمان دارند لذا تصمیم گرفتیم با طرح استخدام کارشناس پرستاشاپ این درخواست‌ها را پاسخگو باشیم.

**** استخدام کارشناس پرستاشاپ

 

در این پکیج ، شما یک فرد متخصص پرستاشاپ را بصورت دورکاری و با توجه به نیاز خود استخدام میکنید. البته این فرد متخصص از تیم فنی وب ترن که مورد تعلیم ما قرار گرفته است واز لحاظ کاری ، تجربه و تخصص ، مورد تائید بوده و همچنین از لحاظ قانونی و حقوقی مسئولیتی بر دوش شما نخواهند گذاشت.

بطور مثال :

شاید شما به راحتی بتوانید محصولات و شاخه های خود را به فروشگاهتان وارد کنید ، اما چیدمان ماژول صفحه ساز و مگامنو قطعا کار هر کسی نیست ، مخصوصا اینکه اگر تخصص لازم نباشد ممکن کل فروشگاه شما بهم ریخته و باید از دوباره نصب شود.

در عین حال شما باید فردی متخصص را همراه خود داشته باشید تا در مشکلات موجود شما را راهنمایی ، فروشگاهتان را بررسی و موارد لازمه را انجام دهد.

خوب شاید شمایی که به تازگی سیستم فروشگاه آنلاین را راه اندازی کرده اید چون در ابتدای راه هستید نتوانید هزینه استخدام یک فرد بصورت حضوری و یا حتی هزینه منشی پرستاشاپ را پرداخت نمایید ، به همین خاطر تیم وب ترن پس از بررسی های فراوان تصمیم گرفت این پکیج همیار پرستاشاپ را برای شما ارائه دهد تا با قیمتی مناسب در ازای ساعاتی در ماه شما بتوانید از یک فرد متخصص در فروشگاهتان استفاده نمایید.

اما پس از این دوره انتخاب شده توسط شما اگر احساس کردید که همچنان به یک متخصص پرستاشاپ نیاز دارید میتوانید این پکیج را با ساعت های بیشتری خریداری کنید ؛ ضمن اینکه ما به شما این اطمینان را می دهیم که پکیج جدید خریداری شده توسط شما توسط همان کارشناس پرستاشاپی که بر روی فروشگاه تان کار میکرد ، ارائه خدمت کند.

با این وجود شما دیگر نگران مسائل فنی و پشتیبانی سایت نبوده و میتوانید به امور فروشگاهتان با دید باز نگاه کنید.

مزایای پکیج به کار گیری همیار پرستاشاپ

شما یک همراه و متخصص مستقیم برای رسیدگی به امور فروشگاه اینترنتی خود خواهید داشت.

 • به جای استخدام یک فرد بصورت حضوری و یا خرید پکیج منشی پرستاشاپ که به مراتب هزینه های بالایی دارد میتوانید متناسب با نیازتان این پکیج را خریداری کنید.
 • دیگر نیاز نیست نگران مسئولیت های قانونی و حقوقی استخدام یک فرد باشید .
 • یک گروه مختص شما در تلگرام و یا واتساپ در مدت زمان ارائه خدمات همیار پرستاشاپی برای شما ایجاد خواهد شد تا مسائلتان را زودتر پیگیری نمایید.
 • یک ناظر از طرف تیم وب ترن ، بر گروه تلگرامی یا واتساپی و عملکرد متخصصان ما نظارت دارد.
 • تیکت هایی که شما در سامانه تیکتینگ ما اولویت بیشتری نسبت به تیکت های دیگر خواهند داشت. به این کارشناسان ما ابتدا به تیکت شما پاسخ داده و سپس تیکت های معمولی را بررسی می کنند.
 • در نظر داشته باشید که اساسا خرابکاری و سهل انگاری در تنظیمات فروشگاه که باعث خرابی کلی فروشگاه شود شامل کار همیار پرستاشاپ نخواهد بود.
 • در صورتی که فروشگاه شما از بازدید های زیادی برخوردار می باشد میتوانید با همکاری و هماهنگی همیار پرستاشاپ خود زمان ارائه خدمات را خارج از تایم بازدید فروشگاه تنظیم کنید.
 • در این طرح البته شما میتوانید زمانتان را صرف شخصی سازی سایتتان کنید.
 • در صورت صلاح میتوانید با هماهنگی قبلی بصورت تلفنی و یا در صورت لزوم بصورت حضوری با پرداخت هزینه نسبت به ارائه خدمات از طرف همیار پرستاشاپ اقدام نمایید.
 • با استفاده از این پکیج شما هزینه کمتری نسبت به پکیج منشی پرستاشاپ پرداخت خواهید کرد.

محدوده خدمات کارشناسان

 • کشف و رفع مشکلات فنی ناشی از تنظیمات اشتباه (اشتباهات کلی که کارایی فروشگاه شما را بطور کامل مختل کند شامل نمیشود)
 • هرگونه تنظیم فروشگاه و ماژول های استاندارد آن به درخواست شما
 • کشف و رفع مشکلات فنی ناشی از دستکاری در هسته نرم افزار
 • پاسخگویی به سوالات مرتبط با نصب و تننظیمات در نرم افزار فروشگاه ساز
 • پاسخگویی به سایر سوالات مرتبط به حوزه کاری تیم (اسم مجموعه) به تشخیص متخصصان و کارشناسان (اسم مجموعه)
 • تنظیم وقت مشاوره تلفنی برای کسب و کار شما

 

دو نکته که حتما باید بدانید :

 1.  بسته های پشتیبانی و فنی قابل تعویض نیستند ، پس در انتخاب نوع خدمات خود دقت فرمایید.
 2.  بعد از ثبت سفارش ، در صورت نیاز نسبت به مشکلتان اطلاعات پرستاشاپ، هاست و شرح مشکل خود را به همراه نام فروشگاه و شماره سفارش به صورت پیام فقط در صفحه « تیکت » اعلام نمایید.

 

ps305

ثبت نام جدید

در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟
وارد شوید یا کلمه عبور را بازنشانی کنید