آموزش تغییر اسلایدر به حالت واید در قالب دیفالت پرستاشاپ 1.6

در این آموزش ما قصد داریم که به شما نحوه تغییر اسلایدر صفحه نخست در قالب دیفالت پرستاشاپ (default-bootstrap template) رو آموزش بدیم ، که چه طور دو تا عکس کنار اسلایدر رو حذف و اسلایدر رو از حالت معمول آن خارج و به صورت واید و تمام عرض در بیارم ، پس با ما همراه باشید .

مرحله اول : غیر فعال کردن دو بنر سمت راست اسلایدر

این تصاویر بخشی از ماژول پیکربندی قالب ما هستند و برای حذف این آگهی ها ما فقط باید این ماژول را غیرفعال کنیم. اما این به این معنی نیست که کلا ماژول را از صحفه ماژول ها غیر فعال کنید شما باید ماژول را از هوک مربوطه آن((displayTopColumn غیرفعال کنید . برای اینکار شما باید به ماژول ها / موقعیت ها یا جایگاه ها وارد شوید و با جستجوی عبارت displayTopColumn فقط ماژول مورد اشاره را از هوک مربوطه حذف کنید . با اینکار شما توانسته اید که دو بنر کنار اسلایدر را حذف کنید .

مرحله دوم : تغییر عرض اسلایدر به 100 درصد

برای اینکار شما کافی هست در لیست ماژول ها عبارت image slider for your homepage را سرچ کرده و وارد پیکربندی آن شوید و نسبت به تغییر پیکربندی ماژول و تنظیمات آن اقدام کنید .

در تنظیمات اصلی اسلایدر شما باید اندازه عرض اسلایدر را از 799 پیکسل به 1170 پیکسل تغییر داده که این 1170 عرض اصلی قالب پیش فرض می باشد .

مرحله سوم : حذف تصاویری که عرض آنها کمتر از 1170 پیکسل می باشد

برای اینکار در همون صفحه پیکربندی اسلایدر شما میتوانید تصاویری که قبلا برای آن بارگزاری شده است را ببینید ، برای تغییر کافی است که تصاویر قبل را که عرض آنها کمتر از 1170 پیکسل می باشد را حذف و تصاویر با عرض جدید را بارگزاری کنید .

نظرات

نظر خود را بنوسید

Top